تلویزیون تی سی ال ساخت کجاست - TCL

دسته: راهنمای خرید تلویزیون تاریخ: 1396-11-11

تلویزیون تی سی ال  (TCL) ساخت کشور چین بوده و  شرکت سازنده ی آن به عنوان سومین تولید کننده ی تلویزیون در جهان شناخته می شود.

تلویزیون تی سی ال ساخت کجاست –  TCL

پیام های بسیار زیادی از کاربران داشتیم مبنی بر اینکه تلویزیون TCL ساخت کدام کشور است. به همین منظور این مطلب را منتشر خواهیم کرد تا کاربران در صورتی که تصمیم به خرید تلویزیون TCL دارند، با چشم بازتری به این قضیه بپردازند. TCL یک شرکت چند ملیتی چینی است که دفتر مرکزی آن در شهر هویژو، واقع در استان گوانگدونگ چین می باشد و در واقع تی سی ال به عنوان یک لوازم خانگی چینی شناخته می شود. این کمپانی در سال 1981 تاسیس شده و حدودا 30 سال قدمت دارد. اما TCL با وجود اینکه سالیان زیادی از تاسیس آن نمی گذرد، واقعا پیشرفت چشمگیری داشته و این قطعا به دلیل طراحی، تولیدات و فروش موفقیت آمیز این شرکت بوده است. شاید سوال کنید معیاری که این حرف را اثبات می کند چیست؟ شرکت لوازم خانگی TCL در سال 2010 به عنوان 25 امین تولید کننده ی لوازم الکترونیکی در جهان و همچنین در سال 2013 به عنوان سومین شرکت تولید کننده ی تلویزیون در جهان معرفی شد و لازم به ذکر است، TCL  اولین نام برتر در صنعت تلویزیون آسیا می باشد که ارزش تجاری آن از مرز 118/50 میلیون گذشته است. تلویزیون ال ای دی LED– تلویزیون ال سی دی LCD  و تلویزیون های سه بعدی 3D از جمله تلویزیون های تولیدی این کمپانی می باشد. همچنین علاوه بر تلویزیون، محصولاتی همچون ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، سیستم های تهویه مطبوع از دیگر تولیدات لوازم خانگی TCL می باشد. شرکت لوازم خانگی شهاب نمایندگی رسمی محصولات TCL در ایران می باشد. در خصوص کیفیت تلویزیون تی سی ال (TCL) میتوان گفت بر اساس موفقیت های فوق العاده ای که این کمپانی دارد. انتخاب را به خودتان واگذار خواهیم کرد.

برخی از موفقیت های چشمگیر شرکت TCL

سال 2002

- تولید اولین تلویزیون اینترنتی جهانی

سال 2007

- برنده جایزه نمایشگاه امی به دلیل تکنولوژی تولید صفحه نمایش ( این جایزه با ارزش ترین قدردانی تکنولوژی تلویزیون می باشد )

سال 2009

- تولید اولین تلویزیون سه بعدی 3D اینترنت

- گارانتی شدن خط تولید تلویزیون های ال سی دی LCD این شرکت که نشان از جایگاه این کمپانی در جهان می باشد.

- برنده جایزه ( رد- دات ) به دلیل تلویزیون ال ای دی LED

سال 2010

- کسب مقاوم اول در صنایع لوازم خانگی چین

سال 2011

- تولید تلویزیون هوشمند Smart که سومین انقلاب صنعتی تلویزیون در جهان بحساب می آید.

سال 2012

- شروع کردن تولید استراترژی Cloud کاملا مدور با راهنمای تلویزیون زمان Cloud

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کلمات کلیدی: تلویزیون TCL ساخت کشور،تلویزیون ال ای دی تی سی ال ساخت کجاست،تلویزیون تی سی ال ساخت کدام کشور است,کشور سازنده تلویزیون TCL، کیفیت تلویزیون TCL- لوازم خانگی تی سی ال-تلویزیون TCL ساخت کجاست-محصولات تی سی ال

دیدگاه خود را بنویسید

بالا