نمایندگی های خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوتان – butane

دسته: خدمات پس از فروش تاریخ: 1396-10-28

آدرس و شماره تلفن نمایندگی های خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوتان در سراسر ایران

نمایندگی های خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوتان – butane

بوتان یکی از شرکت های بسیار بزرگ در زمینه ی لوازم خانگی از قبیل آبگرمکن گازی دیواری، پکیج شوفاژ دیواری و.. می باشد که  علاوه بر محصولات با کیفیت و نمایندگی های فروش قوی، خدمات پس از فروش بسیار قوی نیز دارد که مشتریان میتوانند بدون نگرانی محصولات بوتان را خریداری کرده و از خدمات پس از فروش آن، نهایت لذت را ببرند. جهت اطلاع از شماره تلفن و آدرس نمایندگی های خدمات پس از فروش بوتان در استان و یا شهر خود، کافی است با شماره تلفن ذیل تماس بگیرید.

تلفن مرکز خدمات مشتریان بوتان: ۵۱۰۱۱ – ۰۲۱

بوتان در بسیاری از استان و شهرهای سراسر ایران دارای نمایندگی خدمات پس از فروش می باشد که میتوان به تهران - اصفهان - مشهد - کرج - شیراز - تبریز - قم و.. اشاره کرد.

تاریخچه و بیوگرافی شرکت لوازم خانگی بوتان

یکی از شرکت های بزرگ لوازم خانگی که از زمان تاسیس تا کنون فراتر از انتظار ظاهر شده است، شرکت بوتان است. بوتان در سال 1332 اولین کارخانه ی خود را تاسیس و تمام تمرکز خود را بر روی تولید سیلندر گاز، اجاق گاز، بخاری گازی، سیستم های پخت و پز و گرمایش معطوف کرد. اما در سال 1367 اولین آبگرمکن دیواری گازی و در سال 1372 اولین پیج شوفاژ دیواری را وارد بازار کرد که تحولی بزرگ و عظیم در این حوزه بود، چون تاکنون هیچ تولید کننده ای موفق به چنین کاری نشده بود. در سال 1393 و به دلیل کیفیت بالای محصولات بوتان، این شرکت روند صادرات به اروپا را آغاز کرد که به همین جهت نام انتخابی مطمئن برای این کمپانی در نظر گرفته شده است. اما در خصوص دستاوردهای بزرگ شرکت لوازم خانگی بوتان میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :

اولین و بزرگترین تولید کننده پکیج شوفاژ دیواری در ایران

اولین و بزرگترین تولید کننده آبگرمکن دیواری در ایران

بزرگترین تولید کننده آبگرمکن گازی دیواری در خاورمیانه

و در نهایت سومین تولید کننده بزرگ آبگرمکن گازی دیواری در دنیا

دیدگاه خود را بنویسید

بالا