لطفا با دقت این صفحه را مطالعه نمایید . متشکریم

آیا از شلوغی های داخل خیابان و مشکلات کاری خود در جهت نبود فرصت کافی برای خرید مایحتاج زندگی خود خسته شده اید ؟

آنچه امروزه قابل فهم است به دلیل مشکلات و گرفتاری های زیاد شهروندان ، خیابان های پر ترافیک و خسته کننده شهرها و نبود کلیه محصولات تولید شده با برندهای مختلف بخاطر تنوع های زیاد در یک نقطه و محل ، و همچنین پیشرفت باورنکردنی فضای مجازی و تکنولوژی در دنیا، افراد را بر این داشت تا از این پس بسیاری از کارهای روزمره و همچنین خرید های خود را طریق فضای مجازی و فروشگاه های اینترنتی انجام دهند، به همین منظور باعث افزایش رشد قارچ گونه فروشگاه هایی در فضای مجازی بوده که تعداد کثیری از آنان به دلیل سوء مدیریت خود و ارائه خدمات ضعیف به مشتریان ، باعث از بین رفتن اعتماد افراد از فروشگاه های آنلاین در سطح فضای مجازی شده و تعداد زیادی از مدیران با ارائه خدمات عالی و بی نظیر سبب علاقه مند شدن افراد به خرید آنلاین شدند ولی آنچه باید گفت در صورتی که فروشگاه های آنلاین خدمات مطلوب و محصولات با کیفیت به مشتریان خود عرضه نمایند، علاوه بر اعتماد مشتریان باعث لذت خرید آنان از فروشگاه های آنلاین خواهد شد .

چشم انداز و اهداف فروشگاه اریسون چیست ؟

هدف فروشگاه اریسون در آینده پیش رو ، تکمیل سبد محصولات اورجینال و با گارانتی ( سبک و سنگین ) با برندهای معروف و معتبر در وب سایت و همچنین ارائه خدمات بیشتر برای مشتریان عزیز می باشد .

خدمات پس از فروش ( 10 روز ضمانت بازگشت محصول ) فروشگاه اریسون چیست ؟

خیلی از کاربران به واسطه بی کیفیت بودن کالا ، داشتن ایراد فنی و یا خراب بودن محصول بعد از دریافت آن و همچنین تفاوت اطلاعات ارائه شده در وب سایت با سفارش تحویل گرفته ، از خرید اینترنتی ترس داشته و کاملا نگران شرایط ایجاد شده هستند . فروشگاه اریسون با آنان حق داده و در همین راستا اقدام به تنظیم قانون و مقرراتی نمود تا حقوق کامل مشتریان بابت پرداخت مبلغ و اعتماد انان کاملا محفوظ بماند. 10 روز ضمانت بازگشت محصول از موارد خدمات پس از فروشی است که فروشگاه اریسون برای مشتریان و خریداران خود در نظر گرفته است تا دچار هیچگونه ضرری نشوند. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت ( 10 روز ضمانت بازگشت محصول ) مراجعه نمایید .

راه اندازی بخش وبلاگ و کانال آپارات جهت جدیدترین اخبار مرتبط با لوازم خانگی

ارائه جدیدترین اخبارهای مرتبط با لوازم خانگی یکی از فعالیت های مهم فروشگاه اریسون می باشد. دوبله ویدئوهای مرتبط با لوازم خانگی از امتیازات خوبی است که این فروشگاه برای کاربران جهت مشاهده در کانال آپارات در نظر گرفته است و همچنین بخش وبلاگ وب سایت که هر روز شاهد جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوط به لوازم خانگی خواهید بود.

هدیه به مشتریان عزیز بواسطه تخفیف ویژه و طرح اعجاب انگیز ( هاریکا )

مشتریان گرامی میتوانند در طرح اعجاب انگیز شرکت نموده و محصولات انتخابی خود را با قیمت درب کارخانه خریداری نمایند . چه بسا محصول مورد نظر شما مشتریان عزیز یک بار در این طرح به معرض فروش گذاشته و فرصت تکرار نباشد. اما در بعضی اوقات فروشندگان ( وارد کنندگان و تولید کنندگان ) یک سری تخفیفات را بنا بر شرایط ، برای مشتریان عزیز در نظر خواهند گرفت که از طریق فروشگاه اریسون این محصولات با تخفیفات مشخص شده بر روی وب سایت قرار خواهد گرفت . تخفیف های فوق کاملا واقعی بوده و از قیمت نمایندگی های سراسر کشور کمتر می باشد .

سخنی با مشتریان 

فروشگاه اریسون فقط در جهت حقوق مشتریان گام برداشته و مسیری جز این ندارد . کلیه قیمت های ارائه شده در وب سایت بر اساس مشتری مداری بوده و کلیه خدمات ارائه شده  مطابق با خواسته مشتریان تهیه و تنظیم شده و هر خدماتی که از آن چشم پوشی شده است خواهشا به ما گزارش نمایید .

آماده شنیدن ایده های مشتریان

فروشگاه اریسون آماده شنیدن هرگونه ایده های جدید مشتریان عزیز در جهت پیشرفت فروشگاه می باشد .