اتو بخار سیماران SSI-6133

محصول جدید

 - میزان توان مصرف : 2400 وات

- جنس کف : سرامیک مرغوب

- ظرفیت مخزن آب : 250 میلی لیتر

دارای سیستم تمیزکاری خودکار - ضد چکه - ضد رسوب - قطع خودکار

99,000 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

اتو بخار سیماران SSI-6133

خرید اینترنتی و قیمت اتو بخار سیماران مدل Simaran Steam Iron SSI-6133 به همراه مشخصات و فیلم ویدیو در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون

اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133s

اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

مرور اجمالی

 • اتو بخار SSI-6133 سیماران از نوع بخار و خشک بوده که میتوانید از هر دو قابلیت در مواقع لزوم استفاده کنید.
 • ساخت ایران
 • دارای گارانتی 12 ماهه با ضمانتنامه ی سیماران
 • میزان توان مصرف : 2400 وات
 • منبع نیرو یا ولتاژ : 240 – 220 ولت 
 • فرکانس: 60 – 50 هرتز
 • دارای ترموستات اتوماتیک
 • دارای چراغ آماده بکار
 • طول سیم برق (کابل) : 2 متر
 • طراحی بدنه از نوع ارگونومیک می باشد که اتو را بسیار خوش دست کرده و میتوانید یک اتوکشی آسان را تجربه کنید.
 • چرخش 360 درجه ی سیم برق در اتو فوق باعث شده است تا از هرگونه مزاحمت کابل هنگام اتو کردن لباس بی نیاز شوید.
 • کفی اتو از جنس سرامیک می باشد و نسبت به استیل از مقاومت دوبرابری برخوردار است. همچنین نوک کفه تیز بوده و برای حرکت های سریع بسیار مناسب می باشد.
 • سوراخ های بخار در کفه اتو به نحوی طراحی شده است که به صورت یکنواخت بخار را بر روی لباس یا پارچه پخش خواهد کرد.
 • ظرفیت مخزن آب برابر است با 250 میلی لیتر ( یک پیمانه جهت ریختن آب در مخزن به همراه این اتو ارسال خواهد شد)
 • از طریق بدنه نیمه شفاف دستگاه میتوانید به راحتی از میزان آب موجود در مخزن آگاهی پیدا کنید.
 • مشخصات مهم اتو سیماران SSI-6133 عبارتند از : قابلیت بخار عمودی – سیستم رسوب زدایی خودکار – سیستم ضد چکه – تمیزکاری خودکار ( سلف کلین ) – سیستم ایمنی قطع خودکار – سوئیچ حفاظتی قطع برق
 • مجهز به اتوکشی خشک – القای بخار ناگهانی و اتوکشی بخار ( اسپری بخار ) – عملکرد افشانه ی آب ( اسپری آب )
 • قابلیت تنظیم میزان بخاردهی جهت افزایش و یا کاهش بخار
 • قابلیت بخاردهی مداوم یا پیوسته ( خارج شدن 40 گرم بخار در یک دقیقه ) و همچنین خارج شدن 20 گرم بخار در یک دقیقه
 • اکنون اتو سیماران مدل SSI-6133 در رنگ مشکی موجود بوده که میتوانید از طریق همین فروشگاه سفارش دهید و حداکثر ظرف مدت 72 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

نقد و بررسی اتو بخار سیماران SSI-6133 در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون

عکس خرید اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

اتو بخار 2400 وات سیماران مدل SSI-6133

مشخصات اتو بخار سیماران SSI-6133

 • سیستم خود تمیزکاری دستگاه ( سلف کلین )

شما میتوانید با استفاده از عملکرد خود تمیز کن دستگاه برای از بین بردن ناخالصی ها و لایه های آهکی که روی سطح بخاردهی جمع می شوند، استفاده نمایید. استفاده کردن از این عملکرد دو هفته یکبار توصیه می گردد. اگر آب منطقه شما دارای رسوب بیشتری است ( طوری که رسوبات آهکی از صفحه ی اتو می ریزد ) توصیه می شود عملکرد خود تمیز کن را به دفعات بیشتری انجام دهید. همان طور که در شکل ذیل مشاهده می کنید با فشار دادن دکمه ی تمیزکاری خودکار که بر روی بدنه ی دستگاه و در کنار ولوم چرخشی کنترل درجه حرارت قرار دارد، میتوانید این سیستم را فعال کنید.

عکس خود تمیزکاری خودکار اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

با فشار دادن دکمه ی خود تمیزکاری خودکار که بر روی بدنه ی دستگاه و در کنار ولوم چرخشی درجه حرارت قرار دارد، اتو را از هرگونه رسوب و آهک پاکسازی کنید

 • تنظیمات درجه حرارت دستگاه

همیشه قبل از اتو کردن برچسب لباس را بررسی کنید تا نوع و جنس پارچه ی آن مشخص شود و بسته به نوع آن، نوع اتو کشی تعیین شود. ابتدا شما باید ماشین لباسشویی خود را تنظیم کنید بطوری که مثلا برای لباس های پشمی، لباسشویی روی حالت شستشوی لباس پشمی (WOOL) یا برای شسشتن لباس های کتان روی حالت شستشوی (COTTON) باشد، تا شستشو متناسب با نوع لباس انجام شود و لباس ها از حالت خود خارج نشوند و اتو کشی آنها راحت تر باشد. اتو کشی را با لباس هایی آغاز کنید که نیاز به درجه ی حرارت پایین تر دارند و اتو کردن لباس ها با درجه ی بالا را در برنامه های بعدی خود قرار دهید، زیرا گرم شدن اتو بسیار سریعتر از خنک شدن آن انجام می شود. برای اتو کردن انواع پارچه های الیاف نظیر کتان یا پلی استر، بهتر است درجه ی اتو را روی کمترین حالت خود قرار دهید. ( ولوم چرخشی مربوط به درجه حرارت در وسط بدنه ی اتو قرار دارد که میتوانید دمای اتو را به وسیله ی آن تنظیم کنید. )

عکس ولوم تنظیمات درجه حرارت اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

( نمایی از ولوم چرخشی تنظیم درجه حرارت دستگاه)

 • قابلیت اتوکشی بخار ( اسپری بخار )

با استفاده از دکمه ی اسپری بخار که بر روی اتو قرار دارد میتوانید عمل بخاردهی را انجام دهید. فقط کافی است دکمه ی اسپری بخار را زده تا بخارها از طریق سوراخ های کف صفحه ی اتو به بیرون هدایت شوند. از طریق ولوم چرخشی که بر روی بدنه ی اتو تعبیه شده میتوانید میزان بخاردهی را متناسب با نوع پارچه و لباس تا خارج شدن 20 گرم بخار در دقیقه انتخاب کنید. اما این تمام کار نیست توسط اهرم سه وضعیتی بخار، میتوانید میزان بخاردهی را بر روی پیوسته (خارج شدن 40 گرم بخار در یک دقیقه) و بدون بخار تنظیم کنید. دقت کنید برای بخاردهی پیوسته باید دمای اتو روی حالت های متوسط و زیاد باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید. در حالت اتو کردن بخار، چنانچه دمای المنت اتو بیش از اندازه پایین انتخاب شود از کفه اتو آب چکه می کند، اگر این اتفاق افتاد، عقربه ی اتو را از حالت دمای پایین به موقعیت دمای متوسط و بالا تغییر دهید. بعد از این تغییر دما، اتو شروع به داغ کردن می کند و بخار پس از رسیدن اتو به دمای مناسب از کفی خارج می شود.

اسپری بخار و عملکرد اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

با قابلیت بخاردهی پیوسته ( خارج شدن 40 گرم بخار در یک دقیقه ) به راحتی چروک لباس ها را صاف کنید

 • القای بخار ناگهانی

این عملکرد مقدار زیادی بخار فراهم می کند که چین و چروک های پارچه را از بین می برد. برای استفاده از این قابلیت عقربه ی کنترل درجه حرارت را روی موقعیت max بچرخانید. وقتی دما به حد مورد نظر برسد چراغ آماده بکار خاموش می شود. در این صورت اتو آماده استفاده می باشد. در ادامه دکمه ی اسپری بخار را فشار دهید. با این کار بخار به داخل پارچه نفوذ خواهد کرد و چروک های پارچه را از بین خواهد برد. برای از بین بردن چروک های سخت دکمه ی بخار را چند بار فشار دهید.

 • اتوکشی خشک

برای استفاده از اتوکشی خشک در اتو سیماران 6133، اطمینان حاصل نمایید که دکمه ی کنترل بخار ( اهرم سه وضعیتی بخار ) در موقعیت بدون بخار قرار گرفته باشد. عقربه ی کنترل درجه ی حرارت را بر روی حالت دمای پایین قرار دهید. زمانیکه چراغ آماده بکار اتو خاموش است، درجه اتو به درجه مورد نظر رسیده است و اتو آماده استفاده کردن می باشد.

 • عملکرد افشانه آب ( اسپری آب )

این عمل را هر موقع که نیاز به مرطوب کردن سطح پارچه و لباس داشته باشید میتوانید انجام دهید و هیچ تاثیری بر روی دمای اتو ندارد. در اتو بخار مدل SSI-6133 سیماران با فشار دادن دکمه ی اسپری آب که بر روی دستگاه قرار دارد، آب از منفذه ی نوک اتو خارج شده و پارچه را خیس خواهد کرد و در این هنگام میتوانید عمل اتو کردن را انجام دهید. عملکرد افشانه ی آب برای چروک هایی که به سادگی صاف نمی شوند بسیار کاربرد دارد.

عکس اسپری آب اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

آیا برای راحتر صاف کردن چروک ها نیاز به مرطوب کردن سطح لباس و پارچه دارید ؟ با اسپری آب در اتو دستی 660 سیماران این قابلیت محقق شده است. 

 • سسیستم رسوب زدایی خودکار (anti – scale)

این اتو یک سیستم رسوب زدایی خودکار دارد که میزان رسوب در مخزن آب اتو را کاهش می دهد. این سیستم خودکار از مسدود شدن منافذ بخاردهی جلوگیری می کند و به طور قابل توجهی عمر اتو را افزایش می دهد. سیستم رسوب زدایی خودکار همیشه فعال بوده و نیازی به راه اندازی مجدد ندارد و یک بخش جداناپذیر از مخزن آب اتو است که نمیتواند تعویض گردد.

عکس اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

( تصاویری از اتو سیماران SSI-6133 )

 • سوئیچ حفاظتی قطع برق (cut – out)

در صورت خرابی ترموستات، سوئیچ محافظ قطع کن برق، جهت جلوگیری از گرم شدن بیش از حد اتو عمل خواهد کرد و جریان برق اتو را قطع خواهد کرد. در این صورت باید به مرکز خدمات مجاز سیماران مراجعه کنید.

 • قابلیت چرخش 360 درجه سیم برق

شاید بارها پیش آمده باشد که هنگام اتو کردن به طور مداوم باید تغییر حالت دست داده یا پارچه و لباس را بر روی میز اتو جابجا کنید تا سیم برق اتو مزاحم کار شما نباشد. اما سیماران این مشکل را حل کرده است. با چرخش 360 درجه ی سیم برق اتو در مدل 6133 از این مشکل بی نیاز شوید و با خیال راحت لباس های خود را اتو کنید.

عکس سیم برق 360 درجه اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

با چرخش 360 درجه ی سیم برق اتو لباس سیماران مدل SSI-6133، دیگر لازم نیست به طور مداوم اتو و لباس را جابجا کنید

 • سیستم ایمنی قطع خودکار

قطعا سیستم قطع خودکار برای افزایش ایمنی در قبال آتش سوزی و... برای هر اتو بخاری الزامی می باشد. قابلیت این سیستم به نحوی بوده که اگر اتو به مدت 8 دقیقه در حالت عمودی قرار بگیرد و هیچگونه کار و فعالیتی نداشته باشد، به طور اتوماتیک خاموش خواهد شد. همچنین اگر اتو در حالت افقی یا واژگون قرار بگیرد بعد از مدت زمان 30 ثانیه سیستم ایمنی قطع خودکار فعال خواهد شد.

 • بخار عمودی

ممکن است توانایی اتو کردن را به صورت افقی نداشته باشید، با قابلیت بخار عمودی میتوانید پارچه، لباس یا پرده را بر روی بند آویز پهن کرده و با در دست گرفتن اتو به صورت عمودی اقدام به صاف کردن چروک های فوق نمایید.

عکس اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133 بخار عمودی

 آیا توانایی اتو کردن به صورت افقی را ندارید؟ با قابلیت بخار عمودی در اتو برقی سیماران مدل 660 از این مشکل بی نیاز شوید

 • طراحی کفی اتو

در اتو بخار 6133 سیماران جنس کفی از نوع سرامیک بوده که باعث می شود اتو به راحتی بر روی لباس و پارچه لغزیده و چروک ها را صاف کند. همچنین سرامیک نسبت به استیل دو برابر مستحکم تر بوده و در برابر سایش و خراشیدگی بسیار مقاوم می باشد. از دیگر قابلیت این کفی، قرار گرفتن سوراخ های بخار به طور متعادل بر روی آن است که سبب می شود بخار به طور یکنواخت بر روی لباس پخش شود.

کفی اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

( جنس کفی اتو بخار سیماران مدل 660 از سرامیک مرغوب می باشد )

 • سیستم ضد چکه

اگر دمای کفی اتو از یک درجه ی معینی کمتر شود، در این صورت سوپاپ محفظه ی تبخیر به طور خودکار بسته شده و در نتیجه جریان آب متوقف می شود. این قابلیت باعث می شود آب داغی که هنوز تبخیر نشده و داخل مخزن قرار دارد، به هنگام سرد شدن اتو از کفی خارج نشود.

 • اتو SSI-6133 سیماران به روایت تصویر

تصاویر اتو بخار سیماران Simaran SSI-6133

 تصاویری از اتو SSI-6133

 • نتیجه گیری

محصولات سیماران بخصوص در زمینه ی لوازم خانگی برقی و لوازم الکترونیکی از بهترین ها در ایران می باشد. اما نکته ی دیگری که باید به آن اشاره کرد قیمت لوازم خانگی سیماران می باشد که نسبت به برندهای خارجی بسیار مناسب است، زیرا این شرکت به عنوان یک تولید کننده ی لوازم خانگی ایرانی شناخته می شود و در نتیجه قیمت تمام شده ی لوازم خانگی در ایران نسبت به برندهای خارجی پایین تر می باشد، در پایان میتوان گفت اتو بخار سیماران 6133 علاوه بر اینکه از امکانات بالایی برخوردار است از کیفیت بسیار خوبی نیز بهره می برد. قیمت اتو بخار سیماران SSI-6133 نسبت به مشخصات و قابلیت های بکار رفته در آن بسیار مناسب بوده و به عنوان یک مدل ارزان قیمت شناخته می شود و میتواند یک خرید ایده آل برای منزل شما باشد.

نوشتن نقد و نظر

اتو بخار سیماران SSI-6133

اتو بخار سیماران SSI-6133

 - میزان توان مصرف : 2400 وات

- جنس کف : سرامیک مرغوب

- ظرفیت مخزن آب : 250 میلی لیتر

دارای سیستم تمیزکاری خودکار - ضد چکه - ضد رسوب - قطع خودکار

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)

مــحصولات مرتبط