اتو بخار گاسونیک GSI-145

محصول جدید

- جنس کفی : سرامیک

- میزان توان مصرف : 2000 وات

- ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر

- ضد رسوب - بخار عمودی - ضد چکه - تمیزکاری خودکار - قطع خودکار

70,000 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

اتو بخار گاسونیک Gosonic GSI-145

خرید اینترنتی و قیمت اتو بخار گاسونیک مدل Gosonic GSI-145 به همراه مشخصات و فیلم ویدیو در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون

عکس اتو بخار گاسونیک Gosonic GSI-145

 اتو بخار 2000 وات گاسونیک مدل  Steam Iron Gosonic GSI-145 - عکس شماره 1

مرور اجمالی

 • ساخت کشور چین
 • یکسال گارانتی با ضمانتنامه ی گاسونیک
 • اتو بخار GSI-145 گاسونیک دارای قابلیت اتو کشی خشک و بخار می باشد.
 • طول سیم برق ( کابل ) : 1.9 متر
 • دارای توان مصرف 2000 وات
 • ولتاژ: 220 تا 240 ولت
 • فرکانس:  50 تا 60 هرتز
 • ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر
 • دارای یک عدد پیمانه جهت ریختن آب در داخل مخزن اتو
 • بدنه ی مخزن اتو از شیشه نیمه شفاف ساخته شده که میتوان از مقدار آب موجود در مخزن آگاهی پیدا کرد. ( شاخص Max نیز بر روی شیشه بدنه درج شده است)
 • مجهز به اسپری بخار و اسپری آب
 • جنس کفی اتو GSI-145 گاسونیک از نوع سرامیک و ضد خش بوده که باعث لغزش و حرکت سریع بر روی پارچه می شود.
 • دارای چراغ آماده بکار، جهت تشخیص رسیدن اتو به دمای مورد نظر
 • قابلیت تنظیم درجه حرارت اتو متناسب با نوع پارچه
 • دارای وزن بسیار سبک و قابلیت حمل آسان و راحت
 • قابلیت تنظیم میزان بخاردهی جهت افزایش و یا کاهش بخار
 • قابلیت بخاردهی شوک ( لحظه ای ) و پیوسته
 • سیم برق ( کابل ) قابلیت چرخش 360 درجه داشته که باعث راحتی کاربران در هنگام اتوکشی شده و لازم نیست مداوم تغییر حالت دست بدهید.
 • از مهم ترین ویژگی های اتو بخار مدل GSI-145 گاسونیک میتوان به موارد روبرو اشاره کرد : سیستم ضد رسوب – تمیزکاری خودکار ( سلف کلین ) – سیستم ضد چکه – سوئیچ حفاظت برق –سیستم قطع خودکار– بخار عمودی
 • این اتو در در دو رنگ مشکی و سبز عرضه شده است.
 • هم اکنون رنگ سبز این اتو بخار در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون موجود بوده که در صورت سفارش میتوانید ظرف مدت حداکثر 72 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

نقد و بررسی اتو بخار گاسونیک مدل GSI-145 در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون

عکس اتو بخار گاسونیک مدل Gosonic GSI-145

( بررسی تخصصی اتوی لباس گاسونیک GSI-145 ) عکس شماره 2

مشخصات اتو بخار گاسونیک GSI-145

 • طراحی

ترکیبات بکار رفته در اتو فوق، آرگونومیک ( حدود 50 درصد ) به همراه شیشه نیمه شفاف ( پلاستیک حدود 40 درصد ) و استیل ( حدود 10 درصد ) می باشد. بر روی دسته ی دستگاه یک چراغ آماده بکار وجود دارد که هنگام خاموش شدن میتوان تشخیص داد که اتو به دمای مورد نظر رسیده است. در زیر چراغ آماده بکار دو دکمه وجود دارد که یکی اسپری آب بوده و با فشار دادن دکمه ی فوق، آب از منفذه ی نوک دستگاه خارج شده و باعث خیس شدن پارچه و لباس خواهد شد. و دیگری دکمه ی اسپری بخار می باشد که هنگام فشار دادن، بخار از سوراخ های کفی اتو به بیرون هدایت می شود. اهرم سه وضعیتی بخار در زیر دکمه های اسپری آب و بخار باعث شده تا بتوانیم میزان بخاردهی را تنظیم کنیم. مخزن آب ( با ظرفیت 300 میلی لیتر) در وسط بدنه ی اتو قرار دارد و توسط شیشه ی نیمه شفاف نمایان بوده و با کمک شاخص درجه ی Max که بر روی این شیشه درج شده، میتوان از مقدار آب داخل مخزن آگاهی پیدا کرد. همچنین در جلوی دستگاه، درپوش مخزن آب وجود دارد و با باز کردن درپوش میتوانیم مقدار آب مورد نیاز اتو را به داخل مخزن بریزیم. بر روی بدنه ی دستگاه یک ولوم چرخشی که به منظور تنظیم درجه حرارت اتو و همچنین یک دکمه با نام سلف کلین جهت فعال کردن سیستم خودتمیزکاری خودکار تعبیه شده و میتوانیم در مواقع لزوم از آنها استفاده کنیم. از خصوصیات ظاهری دیگر اتو بخار مدل 145 گاسونیک، محل اتصال کابل با دستگاه بوده که به وسیله ی محافظ متحرک پوشیده شده است و همچنین سیم برق قابلیت چرخش 360 را نیز دارد که باعث شده اتوکشی راحت تری را تجربه کنیم. انتهای اتو به صورت تورفتگی طراحی شده تا دستگاه بتواند به راحتی در حالت عمودی بایستد. این اتو وزن بسیار سبکی داشته و در نتیجه حمل آسانی دارد.

عکس تصاویر اتو بخار 2000 وات گوسونیک Gosonic GSI-145

( تصاویری از اتوی گاسونیک 145 ) عکس شماره 3

 • کنترل دما ( تنظیم درجه حرارت دستگاه )

دمای اتو را میتوانید از طریق ولوم چرخشی که بر روی بدنه ی دستگاه قرار دارد بر اساس نوع پارچه از قبیل پارچه های شیمیایی ( الیاف مصنوعی ) و همچنین پارچه های طبیعی ( ابریشمی – پشمی – نخی و کتانی ) تنظیم کنید. لباسهایی را که میخواهید اتو نمایید بر حسب نوع پارچه و دمای مورد نیاز برای اتوکشی آن نوع پارچه دسته بندی کنید، ابتدا با پارچه های حساس تر مثل پارچه های پشمی که به درجه حرارت کمتری نیاز دارند شروع کنید، زیرا مدت زمانی که اتو برای گرم شدن نیاز دارد بسیار کمتر از مدت زمان لازم برای سرد شدن می باشد.

اتو بخار 2000 وات گاسونیک مدل GSI-145 Gosonic

( با استفاده از اتو برقی گاسونیک مدل 145 میتوانید دمای دستگاه را متناسب با نوع پارچه تنظیم کنید ) عکس شماره 4

 • ویژگی تمیزکاری خودکار ( سلف کلین )

آیا تصمیم دارید اتو بخار شما طول عمر زیاد داشته باشد؟ پس استفاده از عملکرد تمیزکاری خودکار توصیه می شود. طرز کار این سیستم به نحوی می باشد که با فشار دادن دکمه ی سلف کلین که بر روی بدنه ی دستگاه قرار دارد، کلیه ی باقیمانده ی آهک و رسوبات موجود در منافذ و روی سطح بخاردهی پاکسازی می شوند. ( استفاده از این قابلیت دو روز در یک هفته توصیه می شود، ولی اگر آب منطقه ی شما دارای رسوبات و آهک زیادی می باشد باید دفعات بیشتری این کار را انجام دهید ).

 • قطع خودکار جریان برق به منظور حفظ ایمنی

هنگامی که ترموستات دستگاه خراب شود، در این صورت سوئیچ حفاظتی قطع برق وارد عمل شده و جریان برق را قطع خواهد کرد و اجازه گرم شدن بیش از حد اتو را نخواهد داد. این نکته قابل ذکر است که بعد از خراب شدن ترموستات، باید به نزدیکترین مرکز خدمات پس از فروش گاسونیک مراجعه کنید تا نسبت به تعمیر اتو اقدام شود.

 • اتوکشی خشک / اتوکشی بخار

اتو بخار گاسونیک GSI-145 هر دو قابلیت اتوکشی خشک و بخار را دارد. برای استفاده از اتوکشی خشک باید اهرم سه وضعیتی بخار بر روی گزینه ی بدون بخار قرار بگیرد و همچنین دمای اتو در پایین ترین حالت ممکن باشد تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید. در خصوص اتوکشی بخار میتوانید میزان بخاردهی را از طریق ولوم چرخشی تنظیم درجه حرارت دستگاه بر اساس نوع پارچه تنظیم کنید. همچنین به واسطه ی اهرم سه وضعیتی میتوانید بخاردهی پیوسته و شوک ( لحظه ای ) را برگزینید. و در ادامه با فشار دادن دکمه ی اسپری بخار که بر روی دسته ی دستگاه قرار دارد، بخارها از سوارخ های کفی اتو خارج خواهند شد. قابل یادآوری است تنها زمانی که اتو به حداکثر درجه یا حالت تولید بخار رسیده است میتوانید دکمه Steam ( اسپری بخار ) را فشار دهید. در هر بار استفاده از بخار انفجاری ( شوک )، بیش از 3 بار دکمه را فشار ندهید. ( اتوکشی بخار معمولا برای چروک هایی که به راحتی صاف نمی شوند کاربرد بسیاری دارد )

عکس اتو بخار مدل GSI-145 گاسونیک Gosonic

( با اتو دستی GSI-145 گاسونیک میتوانید اتوکشی را به صورت خشک و بخار تجربه کنید ) عکس شماره 5

 • عملکرد اسپری آب

بعضی مواقع ممکن است با چروک سختی مواجه شوید که به این راحتی ها صاف نمی شود و کاملا کلافه شوید اما راهکار چیست ؟ اصلا نگران این موضوع نباشید چون با وجود قابلیت اسپری آب در اتو گاسونیک GSI-145 از این مشکل به راحتی بی نیاز خواهید شد. کافی است دکمه ی اسپری آب را که بر روی اتو قرار دارد فشار دهید تا آب از منفذه ی نوک اتو خارج شده و باعث خیس شدن پارچه شود و به راحتی عمل اتوکشی را انجام دهید.

اتو گاسونیک Gosonic GSI-145

( صاف کردن چروک های سخت با استفاده از اسپری آب در اتو بخار 145 گاسونیک ) عکس شماره 6

 • سیستم ضد چکه

تا بحال پیش آمده است در هنگام اتوکشی، آب از سوراخ های کفی اتو چکه کرده و در نتیجه باعث لکه دار شدن لباس شده باشد ؟؟ به دلیل اینکه درجه حرارت داخل پلیت کف کم است و آب نمی تواند بطور کامل وارد لوله بخار شود این اتفاق پیش خواهد آمد. اما با قابلیت ضد چکه از این مشکل نیاز شده و به دور از هرگونه نگرانی لباس های خود را اتو کنید.

 • چرخش 360 درجه سیم برق

محل اتصال کابل با دستگاه به نحوی بوده که سیم برق چرخش 360 درجه داشته و در نتیجه میتوانید یک اتوکشی بسیار راحت را تجربه کنید. در این نوع اتصال دیگر لازم نیست به طور مداوم تغییر حالت دست داده و یا لباس را بچرخانید تا سیم برق مزاحم کارتان نباشد. همچنین این نوع اتصال باعث شده تا کابل به مرور زمان از دستگاه قطع نشود.

عکس سیم برق اتو لباس برقی دستی گاسونیک Gosonic GSI-145

( با چرخش 360 درجه سیم برق دیگر لازم نیست به صورت مداوم تغییر حالت دست دهید) عکس شماره 7

 • سیستم ضد رسوب

در مطالب قبل اشاره کردیم که عملکرد تمیزکاری خودکار باعث افزایش طول عمر اتو خواهد شد و سیستم ضد رسوب نیز به خوبی این قضیه را ایفا می کند. این سیستم باعث شده تا میزان رسوبات در مخزن آب کاهش یافته و همچنین منافذ بخار توسط رسوبات مسدود نشوند و در نتیجه عملکرد بخار در مدت طولانی به بهترین نحو صورت بگیرد.

 • کفی اتو

جنس کفی اتو مدل GSI-145 گاسونیک از نوع سرامیک و ضد خش می باشد که باعث شده به راحتی بر روی پارچه و لباس حرکت کند. همچنین نوک کفه تیز بوده و توانایی اتو کردن یقه و درز لباس را هموار کرده است.

عکس کف اتو بخار گاسونیک Gosonic GSI-145

( کفه اتو بخار 145 گاسونیک از جنس سرامیک بوده و باعث می شود به راحتی بر روی پارچه جرکت کند) عکس شماره 8

 • بخار عمودی

عملکرد بخار عمودی میتواند در مواقع بسیار زیادی به کمک افراد آید. شاید در درجه ی اول این ویژگی اولویت شما برای خرید یک اتو نباشد، ولی اگر به هر دلیلی توانایی اتوکشی به صورت افقی را نداشته باشید از قبیل کمر درد و... این قابلیت به کار آمده و میتوانید با آویز کردن پارچه، لباس و پرده بر روی بند آویز، به صورت ایستاده و با در دست داشتن دستگاه به صورت عمودی اقدام به اتوکشی کنید.

خرید اتو گاسونیک مدل Gosonic GSI-145

( آیا امکان اتو کردن به صورت افقی را ندارید ؟ اصلا نگران نباشید چون با قابلیت بخار عمودی از این مشکل بی نیاز شده و میتوانید به صورت ایستاده اقدام به اتوکشی لباس ها کنید.) عکس شماره 9

 • نتیجه گیری: ( معایب و مزایا )

محصولات گاسونیک در زمینه ی لوازم خانگی برقی بسیار متنوع بوده و همچنین قیمت لوازم خانگی گاسونیک نسبت به اکثر برندها مقرون بصرفه می باشد. شاید در مورد کیفیت اتو بخار گاسونیک GSI-145 سوال کنید ؟ باید ذکر کنم مدل فوق از کیفیت خوبی برخوردار می باشد و میتوانید با خیال به آن اعتماد کنید. علاوه بر آن امکانات زیادی که بر روی GSI-145 قرار دارد باعث شده یک اتوی ایده آل برای مشتریان جهت خرید باشد. در خصوص مزایای این دستگاه میتوان به ویژگی های سیستم ضد رسوب، ضد چکه، تمیزکاری خودکار، سوئیچ حفاظتی قطع برق، بخار عمودی و چرخش 360 درجه ی سیم برق اشاره کرد و همچنین وزن سبک و قابلیت حمل آسان از دیگر مزیت های این اتو بخار می باشد. اما یکی از معایب این دستگاه، عدم منحنی بودن کفی دستگاه جهت حرکت 360 درجه می باشد.

اتو بخار گاسونیک ساخت کجاست ؟

در ابتدا شرکت لوازم خانگی گاسونیک در کشور ترکیه تاسیس و شروع به فعالیت نمود. با توجه به استراتژی های خوب این کمپانی باعث شد تا صادرات بسیاری به کشورهای دیگر صورت بگیرد و در نتیجه به عنوان یک برند محبوب در جهان شناسایی شود. اما هم اکنون برخی از محصولات گاسونیک در کشور چین و تحت لیسانس گاسونیک تولید و عرضه می شود و اتو بخار گاسونیک مدل 145 نیز از این قاعده مستثنی نیست و میتوانید نام ساخت کشور چین را بر روی کارتن این محصول مشاهده نمایید. لازم به یادآوری است چین هم اکنون تولید کننده ی بسیاری از محصولات لوازم خانگی شرکت های معروف جهان می باشد.

تصاویر اتو بخار GSI-145 گاسونیک Gosonic

( اتو بخار گاسونیک GSI-145 ساخت کشور چین بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است ) عکس شماره 10

بررسی قیمت اتو بخار گاسونیک GSI-145

شاید قیمت اتوی فوق برای کاربران عجیب باشد که یک اتو بخار با امکانات متوسط چطور ممکن است در طبقه ی یک اتو بسیار ارزان قیمت قرار بگیرد. آیا این موضوع بخاطر بی کیفیت بودن قطعات بکار رفته در این مدل است ؟ درست است که اتو بخار پاناسونیک، تفال و... دارای امکاناتی بالایی هستند، اما یادمان نرود برندهای فوق تا حدودی پول برند خود را خواهند گرفت و شاید اتو بخاری با امکانات و کیفیت گاسونیک مدل GSI-145 در برندهای پاناسونیک، تفال و.. به مراتب گرانتر باشند. در پایان میتوان گفت قیمت اتو بخار گاسونیک مدل GSI-145 نسبت به مشخصات و قابلیت های بکار رفته در آن بسیار مناسب می باشد.

نوشتن نقد و نظر

اتو بخار گاسونیک GSI-145

اتو بخار گاسونیک GSI-145

- جنس کفی : سرامیک

- میزان توان مصرف : 2000 وات

- ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر

- ضد رسوب - بخار عمودی - ضد چکه - تمیزکاری خودکار - قطع خودکار

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)

مــحصولات مرتبط