اتو بخار مسافرتی کپلر KSI6610

محصول جدید

- میزان توان مصرف : 1000 وات

- ظرفیت مخزن : 40 میلی لیتر

- جنس کفی: استیل و نچسب

- دارای بخار عمودی - بخاردهی لحظه ای - دستگیره ی تاشو

60,000 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

اتو بخار مسافرتی کپلر Kepler KSI6610

خرید اینترنتی و قیمت اتو بخار مسافرتی کپلر مدل Kepler Steam Iron KSI6610 به همراه مشخصات و فیلم ویدیو در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون.

اتو بخار مسافرتی کپلر Kepler KSI6610

اتو بخار مسافرتی 1000 وات کپلر Steam Iron KSI6610 - عکس شماره 1

مرور اجمالی

 • اتو بخارکپلر KSI6610 برای مسافرت مناسب بوده و به همین منظور طراحی شده است.
 • دارای دستگیره تاشو برای جابجا شدن آسان و عدم مزاحمت در مسافرت ها
 • طراحی بسیار شیک و متناسب با مد روز
 • دارای وزن بسیار سبک و قابلیت حمل آسان
 • اتو بخار مسافرتی KSI6610 کپلر از نوع بخار و خشک می باشد که میتوانید از هر دو قابلیت استفاده کنید.
 • دارای 15 ماه گارانتی با ضمانتنامه ی هدیش سپاهان آریا
 • میزان توان مصرف : 1000 وات
 • دارای ولتاژ دوگانه ( 110 تا 120 ) و (220 تا 240 ) ولت متناوب، قابل ذکر است ولتاژ 110 تا 120 ولت متناوب مناسب ایران نمی باشد.
 • ظرفیت مخزن برابر است با 40 میلی لیتر
 • دارای مصرف انرژی A
 • کفی اتو از جنس استیل و نچسب بوده که به راحتی بر روی پارچه حرکت می کند.
 • دارای چراغ آماده بکار جهت تشخیص رسیدن اتو به دمای مورد نظر
 • کفی دستگاه دارای منافذ بخار فراوان با 303 حفره می باشد که در نتیجه بخار بسیار زیادی را تولید می نماید.
 • قابلیت تنظیم درجه حرارت دستگاه بر اساس نوع پارچه از قبیل نخی، پشمی، کتان، ابریشمی و مواد مصنوعی مانند نایلون
 • دارای اسپری بخار
 • با قابلیت بخار عمودی در اتو بخار مسافرتی مدل KSI6610 کپلر میتوانید با در دست داشتن اتو به حالت عمودی اقدام به اتوکشی لباس کنید.
 • قابلیت بخاردهی لحظه ای ( ضربه ای )
 • ابعاد خالص و بدون بسته بندی : ( پهنا x ارتفاع x عملق) : 9x10.5x20 سانتی متر
 • وزن خالص : 718 گرم
 • هم اکنون رنگ آبی اتو بخار کپلر مدل KSI6610 موجود بوده که میتوانید از طریق همین فروشگاه سفارش دهید و ظرف مدت حداکثر 72 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.
 • متعلقاتی که همراه این اتو ارسال خواهد شد؛ یک عدد پیمانه جهت ریختن آب در مخزن اتو – یک عدد کارت گارانتی و دو دفترچه ی راهنما که یکی به زبان فارسی و دیگری به زبان انگلیسی می باشد.

نقد و بررسی اتو بخار مسافرتی کپلر KSI6610 در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون

نفد و بررسی اتو بخار مسافرتی کپلر مدل Kepler KSI6610

عکس اتو بخار مسافرتی کپلر Kepler KSI6610

نقد و بررسی اتو کپلر مدل KSI6610  - عکس شماره 2

مشخصات اتو بخار مسافرتی کپلر KSI6610

 • تنظیم درجه حرارت اتو

با استفاده از ولوم چرخشی که بر روی بدنه ی دستگاه قرار دارد میتوانید درجه حرارت دستگاه را تنظیم کنید. لباس های شسته شده را مطابق با علائم روی برچسب لباس، یا در صورتی که این برچسب گم شده با توجه به نوع پارچه اتو کنید.

تنظیمات درجه حرارت با توجه به نوع پارچه به شرح ذیل می باشد :

درجه حرارت کم برای مواد مصنوعی مانند نایلون

درجه حرارت متوسط برای پارچه های ابریشمی و پشمی

درجه حرارت بالا برای پارچه های نخی و کتان

در ابتدا لباس هایی که به درجه حرارت کم نیاز دارند اتو کنید. این کار زمان انتظار را کاهش می دهد ( اتو برای گرم شدن به زمان کمتری نسبت به خنک شدن نیاز دارد ) و خطر سوختگی لباس را کم می کند. ضمنا دکمه تنظیم ولتاژ جهت برق 110 ولت تعبیه شده و در کشور ما کاربرد ندارد.

اتو بخار مسافرتی KSI6610 کپلر Kepler

در اتو مسافرتی کپلر KSI6610 دمای اتو را میتوانید بر اساس نوع پارچه تنظیم کنید - عکس شماره 3 

 • اتوکشی خشک

در اتو مسافرتی مدل KSI6610 کپلر میتوانید اتوکشی را به صورت خشک و بخار انجام دهید. برای استفاده از اتوکشی خشک باید درجه حرارت دستگاه را بر روی کمترین حالت و در نتیجه دکمه تنظیم بخار را بر روی اتوکشی بدون بخار قرار دهیم و در این صورت میتوانیم اقدام به اتو کردن کنیم.

 • انتخاب بخار لحظه ای ( ضربه ای ) موقع اتوکشی در حالت عمودی

اگر دکمه ی بخار لحظه ای ( ضربه ای ) را فشار دهیم در این صورت بخار قدرتمندی ایجاد شده که میتواند داخل پارچه نفوذ کند و سخت ترین و بسته ترین چروکها را باز کند. برای فشار دادن دوباره این دکمه باید چند دقیقه صبر کرد. با فشار دادن دکمه بخار لحظه ای ( ضربه ای ) با فاصله معین، میتوانید بصورت ایستاده اتو کنید. ( برای پرده ها و لباسهای آویزان ). عملکرد بخار لحظه ای ( ضربه ای ) فقط میتواند در درجه حرارت بالا مورد استفاده قرار گیرد. وقتی چراغ آماده بکار روشن می شود، انتشار بخار متوقف شده و بعد از خاموش شدن چراغ، مجددا میتوانید عمل اتوکشی را انجام دهید.

اتو بخار مسافرتی کپلر Kepler KSI6610

با بخاردهی لحظه ای ( ضربه ای ) سخت ترین چروک ها را  کاملا صاف کنید - عکس شماره 4

 • قابلیت بخار عمودی

قطعا مهم ترین ویژگی یک اتو مسافرتی قابلیت بخار عمودی می باشد. شاید از خودتان سوال کنید چرا؟ در واقع در مسافرت محدودیت های بسیار زیادی وجود دارد و مهم ترین مسئله نبود میز اتو می باشد. ممکن است توانایی اتو کردن لباس را به صورت افقی نداشته باشید و در این حالت احتمالا از اتوکشی صرف نظر خواهید کرد. شرکت لوازم خانگی کپلر این مشکل را حل کرده است. با قابلیت بخار عمودی که در اتو مسافرتی KSI6610 کپلر قرار داده شده است، میتوانید هنگامی که لباس، پارچه و حتی پرده بر روی بند آویز و سایر مکان هایی که به صورت عمودی آویزان شده اند، بدون هیچگونه دردسر و ناراحتی اقدام به اتوکشی کنید.

اتو مسافرتی ارزان کپلر Kepler KSI6610

با استفاده از قابلیت بخار عمودی میتوانید لباس ها را به صورت عمودی نیز اتو کنید.

 • دستگیره تاشو

از مزیت های اتو بخار مسافرتی کپلر میتوان به باز و بسته شدن دستگیره و یا به عبارتی دستگیره تاشو اشاره کرد که در هنگام مسافرت باعث می شود اتو فضای کمتری را اشغال کرده و در نتیجه مزاحمت کمتری در طول مسیر داشته باشد. با فشار دادن دکمه ی Push که در پوشش پشت دستگاه قرار دارد میتوانیم اقدام به باز و بسته کردن دستگیره ی اتو کنیم.

اتو بخار مسافرتی تاشو کپلر Kepler KSI6610

دستگیره تاشو در اتو KSI6610 کپلر باعث شده تا مزاحمت کمتری در  هنگام جمع آوری وسایل برای مسافرت داشته باشید - عکس شماره 5

 • ولتاژ دوگانه و مصرف انرژی A

میزان مصرف برق و رتبه مصرف انرژی از ارکان مهم خرید اتو بخار می باشند؛ زیرا اثر بسیار تاثیر گذار و مستقیم جهت پرداخت هزینه خواهند داشت. اتو کپلر KSI6610 با مصرف انرژی A و همچنین برخورداری از ولتاژ دوگانه ( 110 تا 120 ) و ( 220 تا 240 ) ولت متناوب ( دکمه ی تغییر ولتاژ بر روی بدنه ی دستگاه قرار دارد) بسیار مقرون بصرفه می باشد. در نظر داشته باشید ولتاژ 110 ولت برای کشور ما کاربردی ندارد.

اتو بخار مسافرتی 1000 وات کپلر Kepler KSI6610

در اتو KSI6610 کپلر میتوانید ولتاژ را بر اساس ( 110 تا 120 ) و (220 تا 240) ولت متناوب تنظیم کنید - عکس شماره 6

 • کفی اتو

جنس کفی از نوع استیل و نچسب می باشد که باعث شده به راحتی بر روی پارچه حرکت کند. از دیگر خصوصیت صفحه ی زیر اتو میتوان به منافذ بخار فراوان با 303 حفره اشاره کرد که قابلیت تولید بخار زیاد و در نتیجه صاف کردن هر چه بهتر چروک در لباس ها را دارد. همچنین نوک کفی به صورت تیز بوده که قادر خواهید بود به راحتی یقه و درز لباس ها را اتو کنید.

کفی اتو بخار مسافرتی مدل KSI6610 کپلر Kepler

جنس کفی در اتو مدل KSI6610 کپلر از استیل نچسب بوده و همچنین دارای منافذ فراوان بخار ( 303 حفره ) می باشد که بخار زیادی تولید می کند - عکس شماره 7

 • مخزن آب

گنجایش مخزن برابر با 40 میلی لیتر بوده و دریچه ی مخزن بر روی دسته دستگاه قرار دارد که میتوانید توسط پیمانه ای که به همراه این اتو ارسال خواهد شد، آب را داخل مخزن بریزید و زمینه را برای تولید بخار و یک اتوکشی راحت فراهم کنید.

اتو بخار کپلر Kepler KSI6610

ظرفیت مخزن آب در اتو بخار مدل KSI6610 کپلر برابر با 40 میلی لیتر می باشد - عکس شماره 8

 • سیم برق با جریان 16 آمپر

محل قرار گیری سیم برق در یک طرف دستگاه بوده به نحوی که هیگچونه مزاحمتی برای فرد استفاده کننده در هنگام اتوکشی نخواهد داشت. همچنین در این اتو بخار طول کابل یک متر بوده و از جریان برق 16 آمپر بهره می برد.

اتو مسافرتی کپلر Kepler KSI6610

سیم برق در اتو KSI6610 در یک طرف دستگاه قرار دارد که باعث می شود هیچگونه مزاحمتی برای استفاده کننده نداشته باشد - عکس شماره 9

 • نتیجه گیری : ( مزایا و معایب )

محصولات کپلر بسیار متنوع بوده و متناسب با مد روز طراحی شده است. همچنین قیمت لوازم خانگی کپلر برای کلیه ی اقشار جامعه در نظر گرفته شده است و این پخش قیمت در همه ی محصولات لوازم خانگی برقی کپلر صورت گرفته است. در خصوص مزایای اتو بخار مسافرتی کپلر KSI6610 میتوان به قابلیت بخار عمودی، بخاردهی لحظه ای ( ضربه ای ) و همچنین کفی از جنس استیل و با حفره های زیاد جهت تولید بخار بیشتر اشاره کرد. اما از معایب این اتو بخار ظرفیت مخزن کم و همچنین کفی کوچک می باشد که نمیتوان به عنوان اتو بخار خانگی استفاده کرد، زیرا باعث خستگی خواهد شد. این اتو مخصوص افرادی می باشد که مسافرت های زیادی را تجربه می کنند.

 • تصاویری از اتو بخار مسافرتی کپلر مدل KSI6610

عکس تصاویر اتو بخار مسافرتی کپلر Kepler KSI6610

تصاویری از اتو بخار KSI6610 کپلر

بررسی کیفیت و قیمت اتو بخار مسافرتی کپلر KSI6610

در خصوص قیمت اتو بخار مسافرتی کپلر مدل KSI6610 میتوان گفت از قیمت بسیار خوبی برخوردار می باشد و در طبقه ی مدل های ارزان قیمت قرار گرفته می شود. آیا نگران کیفیت این اتو هستید ؟ زیاد نگران این موضوع نباشید چون کیفیت و کارایی لازم را جهت اتو کردن انواع البسه در یک سفر طولانی مدت خواهد داشت.

نوشتن نقد و نظر

اتو بخار مسافرتی کپلر KSI6610

اتو بخار مسافرتی کپلر KSI6610

- میزان توان مصرف : 1000 وات

- ظرفیت مخزن : 40 میلی لیتر

- جنس کفی: استیل و نچسب

- دارای بخار عمودی - بخاردهی لحظه ای - دستگیره ی تاشو

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)

مــحصولات مرتبط