اتو بخار ناسا الکتریک NS-55

محصول جدید

توان مصرف : 2200 وات

جنس کفی : سرامیک با پوشش ترومالین

ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر

دارای بخار عمودی - ضد چکه - ضد رسوب - قطع خودکار

تمیزکاری خودکار - چرخش 360 درجه سیم برق

135,000 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

اتو بخار ناسا الکتریک Nasa Electric NS-55

خرید اینترنتی و قیمت اتو بخار ناسا الکتریک مدل Nasa Electric Steam Iron NS-55 به همراه مشخصات و فیلم ویدیو در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون

اتو بخار ناسا الکتریک Nasa Electric NS-55

اتو بخار 2200 وات ناسا الکتریک Steam Iron Nasa Electric NS-55 - عکس شماره 1

مرور اجمالی

 • ساخت کشور PRC ( جمهوری خلق چین ) و تحت لیسانس کشور آلمان
 • دارای 18 ماه گارانتی با ضمانتنامه ی ناسا سرویس
 • قابلیت اتوکشی با بخار و بدون بخار ( خشک )
 • دارای قدرت بخاردهی بالا
 • ظرفیت مخزن آب دستگاه : 300 میلی لیتر
 • طول سیم برق : 1.9 متر
 • دارای رده انرژی A
 • میزان توان مصرف دستگاه : 2200 وات
 • ولتاژ : 220 - 240 ولت
 • فرکانس : 50 - 60 هرتز
 • دارای چراغ آماده بکار جهت تشخیص رسیدن اتو بخار به دمای تعیین شده
 • قابلیت تنظیم دمای دستگاه بر اساس نوع پارچه از قبیل کتان، نخی، پشمی و ابریشمی
 • جنس کفی : سرامیک با پوشش ترومالین می باشد که به راحتی بر روی پارچه و لباس سر میخورد.
 • به کمک شیشه ی نیمه شفاف بدنه ی دستگاه، میتوانید از میزان آب موجود در مخزن اطلاع پیدا کنید.
 • قابلیت چرخش 360 درجه سیم برق : در این ویژگی نیازی به تغییر وضعیت مداوم جهت مزاحمت سیم برق ندارید. از دیگر خصوصیات این قابلیت عدم قطع کابل با دستگاه به مرور زمان می باشد.
 • مشخصات و ویژگی های مهم اتو بخار NS-55 ناسا الکتریک : سیستم قطع خودکار – سیستم ضد رسوب – سیستم ضد چکه – قابلیت بخار عمودی و تمیزکاری خودکار ( سلف کلین )
 • مجهز به عملکرد افشانه ی آب و اسپری بخار
 • قابلیت بخاردهی پیوسته جهت تولید بخار زیاد و صاف کردن انوع چروک های سخت
 • قابلیت تنظیم میزان بخاردهی جهت افزایش و یا کاهش بخار
 • ساخته شده مطابق با محیط زیست کشور Green Trchnology inside
 • ابعاد خالص و بدون بسته بندی ( پهنا x ارتفاعx  عمق) : 29x15x12 سانتی متر
 • وزن خالص : 1.233 کیلوگرم
 • در دو رنگ قهوه ای و مشکی
 • متعلقات : یک عدد کارت گارانتی + یک عدد پیمانه ( لیوان ) به همراه یک عدد دفترچه راهنمای فارسی
 • مشتریان محترم میتوانند اتو بخار مدل NS-55 ناسا الکتریک را از طریق همین فروشگاه سفارش داده و کمتر از 72 ساعت درب منزل تحویل بگیرند.

نقد و بررسی اتو بخار ناسا الکتریک NS-55 در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی اریسون

خرید اتو بخار ناسا الکتریک مدل Nasa Electric NS-55

نمایی از اتو بخار مدل NS-55 ناسا الکتریک - عکس شماره 2

مشخصات اتو بخار ناسا الکتریک NS-55

 • آشنایی با اجزای تشکیل دهنده ی اتو بخار ناسا الکتریک مدل NS-55

1. دهانه ی اسپری کردن آب 2. ورودی پر کردن آب 3 .دکمه ی مدرج کنترل بخار 4. خروج پیوسته ی بخار 5. دکمه ی اسپری آب 6. چراغ خاموش شدن خودکار / چراغ برق (قرمز) 7. محافظ سیم برق 8. مخزن آب 9. دکمه ی مدرج کنترل دما 10. دکمه ی فعالسازی سیستم تمیزکاری خودکار ( سلف کلین ) 11. صفحه ی زیرین ( کفی اتو )

آشنایی با اتو بخار NS-55 ناسا الکتریک Nasa Electric

آشنایی با اتو بخار NS-55 ناسا الکتریک

 • تنظیم درجه حرارت دستگاه توسط ولوم چرخشی

با استفاده از ولوم چرخشی که بر روی بدنه ی دستگاه تعبیه شده، میتوانید دمای دستگاه را بر اساس نوع پارچه تنظیم کنید. قابل یادآوری است، اگر لباس مورد نظر برای اتوکشی از چند نوع بافت تشکیل شده بود ( یعنی ترکیباتی از کتان، پشم و... )، همیشه درجه حرارت را بر روی حساس ترین بافت تنظیم کنید. در اتو مدل NS-55 ناسا الکتریک، دمای مورد نیاز بر اساس نوع پارچه را به بشرح ذیل می توانید تنظیم کنید.

دمای کم با نماد ● مناسب برای پارچه های ابریشمی

دمای متوسط با نماد ●● مناسب برای پارچه های پشمی

دمای بالا با نماد ●●● مناسب برای پارچه های نخی و کتان

قابل ذکر است هنگام رسیدن اتو به دمای تعیین شده، چراغ آماده بکار خاموش خواهد شد و در ادامه میتوانید عمل اتوکشی را انجام دهید.

عکس کنترل دما اتو بخار 2200 وات ناسا الکتریک NS-55

در اتو NS-55 ناسا الکتریک میتوانید درجه حرارت را بر اساس نوع پارچه تنظیم کنید

 • اسپری بخار و قابلیت بخاردهی پیوسته

اسپری بخار برای چروک هایی که به راحتی صاف نمی شوند، کاربرد دارد. برای استفاده از اتوکشی بخار کافی است دکمه ی اسپری بخار که بر روی دسته ی دستگاه قرار دارد، فشار دهید تا بخارها از طریق سوراخ های کفی اتو به بیرون پخش شوند. اما شاید مایل باشید در بعضی از مواقع میزان بخاردهی را کاهش و یا افزایش دهید. با استفاده از اهرم سه وضعیتی این قابلیت محقق شده است. برای ایجاد بخار قوی در مدل NS-55، کافی است درجه حرارت دستگاه را بر روی دمای بالا (●●●) یا Max قرار دهید و در ادامه دکمه ی بخار پیوسته ( اسپری بخار ) را فشار دهید. در این صورت بخار به داخل الیاف لباس نفوذ کرده و چروک های سخت را به راحتی صاف خواهد کرد.

اسپری بخار اتو ناسا الکتریک NS-55

با قابلیت بخاردهی پیوسته در اتو ناسا الکتریک مدل NS-55 انواع چروک ها را صاف کنید.

 • صاف کردن چروک های سخت با اسپری آب

اسپری آب برای اتوکشی قسمت های سخت لباس کاربرد دارد. به عنوان مثال یقه، آستین، جیب و.../ در صورتی که تصمیم دارید از این قابلیت استفاده کنید، کافی است دکمه ی اسپری آب که بر روی دسته ی دستگاه قرار دارد را فشار دهید، تا آب از منفذه ی نوک اتو خارج شده و پارچه و لباس مورد نظر را خیس کند. برای ریختن آب داخل مخزن باید درپوش مخصوصی که در جلوی اتو به همین منظور تعبیه شده را برداشته و در نتیجه اقدام به ریختن آب داخل مخزن کنید. ( ظرفیت مخزن آب برابر با 300 میلی لیتر می باشد ).

اسپری آب اتو بخار ناسا الکتریک مدل NS-55

آیا قادر نیستید قسمت های سخت لباس از قبیل یقه، آستین و.. را اتوکشی کنید  ؟ با اسپری آب به راحتی این مشکل قابل حل می باشد

 • اتوکشی خشک

منظور از اتوکشی خشک چیست ؟ در صورت اتو کردن لباس و یا پارچه بدون نیاز به بخار میتوان گفت از اتوکشی خشک استفاده شده است. برای اینکه بخاردهی را در هنگام اتوکشی قطع کنید، باید اهرم سه وضعیتی بخار را بر روی 0 قرار دهید. در این صورت میتوانید از اتوکشی خشک استفاده کنید.

 • سیستم قطع خودکار برای افزایش ایمنی

در صورتی که اتو بخار بیش از 30 ثانیه بلا استفاده در حالت افقی قرار گیرد، المنت گرمایی به طور خودکار خاموش خواهد شد و در حالت عمودی این مدت زمان، 8 دقیقه می باشد. در صورت خاموش شدن المنت گرمایی، چراغ آماده بکار شروع به چشمک زدن خواهد کرد. سیستم قطع خودکار برای افزایش ایمنی در قبال آتش سوزی در این مدل بکار گرفته شده است. ( در اتوبخارهای ناسا الکتریک قابلیت قطع خودکار فقط در مدل هایی که از مصرف انرژی A بهره می برند، فراهم شده است ).

عکس های بهترین اتو بخار ناسا الکتریک Nasa Electric NS-55

اگر اتو بخار به مدت 30 ثانیه در حالت افقی و 8 دقیقه در حالت عمودی بدون هیچگونه فعالیتی باقی بماند،دستگاه به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی به طور اتوماتیک خاموش خواهد شد

 • با سیستم ضد چکه نگران لکه دار شدن لباس های خود نباشید

اگر دمای کفی اتو از یک دمای خاص پایین تر باشد، در این صورت آب از سوراخ های صفحه ی زیرین دستگاه چکه خواهد کرد. حتی این عامل باعث نگرانی افراد در خصوص اتوکشی پارچه های حساس نیز می شود. اما سیستم ضد چکه از این اتفاق جلوگیری کرده و عملکرد بخار را متوقف خواهد کرد تا مبادا آب از زیر صفحه ی اتو چکه کند و باعث خرابی و لکه دار شدن البسه شود.

 • افزایش طول عمر اتو بخار با سیستم ضد رسوب

در هنگام کار با اتو بخار به مرور زمان، شاهد ایجاد رسوبات و لایه های آهکی در منافذ و مخزن بخار خواهیم بود که در نهایت عملکرد بخار را مختل خواهد کرد. در اتو بخارهای ناسا الکتریک، یک عدد فیلتر مخصوص در داخل مخزن آب قرار داده شده است تا آب را ملایم کرده و از تشکیل رسوبات و لایه های آهکی در مخزن و منافذ بخار جلوگیری بعمل آورد. یکی از مزیت های سیستم ضد رسوب، افزایش طول عمر اتو بخار می باشد که برای مدت های طولانی، عملکرد بخار را تضمین می کند.

 • پاکسازی دستگاه از هرگونه رسوب با سیستم تمیزکاری خودکار ( سلف کلین )

طرز کار سیستم تمیزکاری خودکار به نحوی بوده که باقیمانده ی رسوب و لایه های آهکی در مخزن و منافذ بخار را پاکسازی خواهد کرد. شاید سوال کنید مگر سیستم ضد رسوب این قابلیت را نداشت ؟ در واقع عملکرد ضد رسوب، 100% درصد رسوبات و لایه های آهکی را نمیتواند پاکسازی کند و به همین منظور بعد از چند روز کار کردن با اتو بخار، با فشار دادن دکمه ی سلف کلین که بر روی بدنه دستگاه قرار دارد، سیستم تمیزکاری خودکار فعال شده و باقیمانده ی رسوب و لایه های آهکی به طور 100% درصد پاکسازی خواهند شد.

تمیزکاری خودکار اتو NS-55 ناسا الکتریک

سیستم خودتمیزکاری خودکار یا سلف کلین، مخزن و منافذ بخار را به طور کامل از رسوبات و لایه های آهکی پاکسازی می کند

 • عملکرد راحت با چرخش 360 درجه ی سیم برق هنگام اتوکشی

آیا تابحال با قطع شدن کابل از دستگاه مواجه شده اید ؟ در این صورت شاهد هستیم برق دستگاه به طور مداوم قطع و وصل شده و در نهایت باعث کلافگی شما خواهد شد. قابلیت چرخش 360 درجه سیم برق باعث شده تا علاوه بر عدم قطعی کابل از دستگاه در مرور زمان، برای رهایی از مزاحمت کابل در هنگام اتوکشی نیز، مجبور به تغییر وضعیت لباس و یا اتو نباشید.

سیم برق 360 درجه اتو مدل NS-55 ناسا الکتریک

با چرخش 360 درجه سیم برق در اتو ناسا الکتریک مدل NS-55 دیگر لازم نیست برای رهایی از مزاحمت کابل برق به منظور اتوکشی لباس به صورت مداوم  دستان خود را تغییر وضیعت دهید

 • آیا قادر به اتو کردن افقی نیستید ؟ قابلیت بخار عمودی این مشکل را حل کرده است

با استفاده از قابلیت بخار عمودی می توانید پرده و جامه های آویزان را با در دست داشتن دستگاه به حالت عمودی اتوکشی کنید. همچنین با فشار دادن دکمه ی بخار پیوسته به صورت منقطع، کفی دستگاه بخار زیادی را تولید خواهد کرد که میتوانید انواع چروک های سخت را در حالت عمودی به راحتی صاف کنید.

بخار عمودی اتو بخار ناسا الکتریک NS-55

با قابلیت بخار عمودی در اتو ناسا الکتریک NS-55، پرده و جامه های آویزان شده به حالت عمودی را به راحتی اتوکشی کنید.

 • طراحی کفی اتو

طراحی کفه دستگاه به صورت ذوزنقه بوده که باعث می شود حرارت به طور یکسان در تمام سطوح پخش شود و در نتیجه بخاردهی بالایی را داشته باشد. همچنین جنس کفی از نوع سرامیک با پوشش ترومالین بوده و به راحتی بر روی پارچه حرکت می کند. از خصوصیات دیگر این کفی، میتوان به نوک تیز بودن آن اشاره کرد که به راحتی میتواند درزهای لباس را اتوکشی کند.

عکس کفی اتو ناسا الکتریک مدلNS-55

جنس کفی اتو ناسا الکتریک NS-55 از نوع سرامیک با پوشش ترومالین بوده که بخار زیادی را تولید می کند

 • بررسی کیفیت و قیمت اتو بخار ناسا الکتریک NS-55

اتو بخار ناسا الکتریک NS-55 را میتوان به عنوان یک خرید ایده آل برگزید. شاید سوال کنید چرا ؟ اگر یک اتو بخار خارجی دقیقا با همین امکانات مدنظر شما باشد، هزینه ای به مراتب بالاتر در انتظار شماست. همچنین قیمت انتخابی به هیچ عنوان بر روی کیفیت این اتو بخار تاثیری ندارد و اتو بخارهای ناسا الکتریک از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و میتوان با خیال راحت به آنها اعتماد کرد.

 • نتیجه گیری : ( معایب و مزایا )

خوش دست بودن دستگاه هنگام اتوکشی یکی از مزیت های اتو بخار ناسا الکتریک NS-55 می باشد. از دیگر مزیت این دستگاه میتوان به سیستم قطع خودکار اشاره کرد که برخی از اتو بخارهای موجود در بازار از این ویژگی بهره نمی برند. اما عدم منحنی شکل بودن کفی دستگاه باعث شده تا قابلیت حرکت 360 درجه در این مدل مقدور نباشد.

تصویر تصاویر اتو بخار ناسا الکتریک Nasa Electric NS-55

تصاویری از اتو مدل NS-55 ناسا الکتریک

ناسا الکتریک ساخت کجاست

کلیه ی محصولات ناسا الکتریک ( از قبیل لوازم خانگی برقی و لوازم آشپزخانه ) ساخت کشور چین (PRC) و تحت لیسانس کشور آلمان می باشد. شرکت نمانور آریا تنها نمایندگی رسمی لوازم خانگی ناسا الکتریک در ایران می باشد.

نوشتن نقد و نظر

اتو بخار ناسا الکتریک NS-55

اتو بخار ناسا الکتریک NS-55

توان مصرف : 2200 وات

جنس کفی : سرامیک با پوشش ترومالین

ظرفیت مخزن آب : 300 میلی لیتر

دارای بخار عمودی - ضد چکه - ضد رسوب - قطع خودکار

تمیزکاری خودکار - چرخش 360 درجه سیم برق

ارسال پرسش

نیازی به ثبت نام نیست!

اگر پرسشی در مورد این محصول خاص دارید می توانید از فرم زیر برای ارسال پرسش خود بهره ببرید

(اختیاری)
*(مورد نیاز برای ارسال ایمیل اطلاع رسانی پس از پاسخ به پرسش شما)

مــحصولات مرتبط